You have no items in your shopping cart.
Search
Personal menu
Filters
Close

Hakkımızda

Aydınlar Ticaret E-kitap Okuyucu ve Aksesuarları Satış & Teknik Servis Hizmetleri A.Ş. 2014 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, www.aydinlarticaret.com adresli
websitesi üzerinden ve diğer platformlardan E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. Ayrıca e-kitap okuma cihazlarının arıza, ekran değişimi, batarya değişimi vb. konularda teknik servis hizmeti vermekteyiz.

 Aydınlar Ticaret E-kitap Okuyucu ve Aksesuarları Satış & Teknik Servis Hizmetleri A.Ş. faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana ” Müşteri Memnuniyeti” sloganı ile E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Şirketimiz genel olarak , E-kitap Okuyucu kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.